בלאק פריידיי

מתי הבלאק פריידיי?

אם תהיתם לעצמכם מתי יוצא הבלאק פריידיי ועוד כמה זמן נותר לכם לחכות. אז יום שישי ה- 27 בנובמבר זה התאריך שכדי לכם לסמן ביומן.

סייל יוצא לדרך

הבלאק פרידיי מסמל את תחילת עונת הקניות שלקראת חג המולד. למרות שמקורו של החג הוא בארה”ב, היום חוגגים אותו בכל העולם. לרבות, גם כאן בפירסינגס.
לכן, אין זמן טוב יותר ממנו להתחדש לכם בכמה פריטים לוהטים. שאכן, הבלאק פריידיי הוא התאריך המושלם לקנות את כל מה שרציתם בהנחה משמעותית!
זה נכון שלאורך כל השנה אנחנו עושים מאמצים כדי לתת לכם הנחות ומבצעים שווים. אבל יש הנחות ומבצעים שאנחנו שומרים לכם במיוחד ליום המיוחל. ככה שבאמת לא כדי לכם לפספס את הכיף הזה.
מה כלול בסייל? זאת שאלה מצויינת! אבל אנחנו שומרים על אפקת ההפתעה. תנו לנו להפתיע אותכם בפינוקים מיוחדים שאנחנו שומרים במיוחד ליום הזה.

טיפים חשובים ליום המיוחל

אז ההמלצה שלנו ליום זה היא: להתכונן מראש, ולארגן רשימת ימי הולדת, חגים ואירועים וביום המופלא הזה קנו את המתנות הכי שוות שיש ובזול!! 🎁 🎈
וכמובן, הכי חשוב, זה היום הכי טוב לפנק את עצמכם! כי סוף סוף מגיעה הנחה שווה שבאמת תאפשר לכם לקנות כל מה שמתחשק לכם בלי לסנן.  🤩
אז שיהיה בלאק פריידיי שמח לכולם.
קנו, תהנו ותחגגו. 🎊 🎉

אז לא רק הנחות ומבצעים! זה נכון שאחנו באמת מנסים לחגוג ולהנות מכל הזדמנות שמאפרת לנו לתת הנחות סופר שוות בשבילכם. אבל אצלנו בפירסינגס אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי להביא לכם מלא עגילים בעיצובים חדשים כל הזמן. ככה שתמיד יהיה לכם כיף לחזור ולהתרענן איתנו ביחד.