הליקס מחיר ואיך עושים?

 

מה המחיר של הליקס? ואיפה אפשר לבוא לעשות? הנה כל המידע שאתם צריכים לדעת על עגיל חדש.

מזל טוב! החלטתם על פירסינג הליקס. אין ספק שזוהי החלטה מרגשת, ולעשות משהו למען עצמכם כמו שאתם אוהבים וחולמים כבר הרבה זמן, זאת מתנה אמיתית. אבל רגע לפני, חשוב שתדעו כמה דברים חשובים על התהליך, כדי שתגיעו מוכנים ורגועים.

הליקס הוא עגיל הממוקם בחלק החיצוני, העליון של האוזן. החירור נעשה במחט חד פעמית לרוב, כי זו השיטה הכי בטוחה לבצע הליקס. מדובר במחט מאד מדויקת והחירור חייב להיעשות על ידי פירסר מקצועי לצורך מיקום העגיל בזוית המתאימה.

עגיל הליקס

הליקס המחיר?

עגיל שנעשה עם מחט עולה 180 שקלים
ועגיל שנעשה עם אקדח עולה 80 שקלים

כמובן שמחיר העגיל עלול להשתנות בהתאם לעגיל שבחרתם. אם בחרתם עגיל הליקס מזהב טהור או עגיל שעשוי מטיטניום. זה אכן ישפיע על עלות העגיל שלכם.

הליקס כואב

רמת הכאב משתנה מאדם לאדם, כך שקשה לקבוע אותה היות וזה מאד אינדיבידואלי. יחד עם זאת, חשוב לדעת שמדובר בעגיל שלוקח לו יותר זמן החלמה מניקוב עגילים אחרים. על כן, חשוב מאד שלא לפצוע את המקום בשל הברש שיער, לא לישון על מיקום ההליקס לצורך שמירה על סטריליות ומניעת זיהום ולשטוף היטב את הידיים לפני הטיפול בו.

איך לבחור את העגיל הנכון?

תמיד טוב להתייעץ עם הפירסר שלכם לפני. העובי בדרך כלל 1.2 מ”מ (ga16) ואורך/קוטר התכשיט 6 מ”מ או 8 מ”מ. אבל זה עלול להשתנות בהתאם למיקום ולמבנה האוזן שלכם. ישנם תכשיטי פירסינג מעוצבים גם בזהב 14 קראט או מטיטניום, אלו החומרים המומלצים לעגיל טרי חדש. תכשיטי הליקס ניתן למצוא בצורות ישרות, פרסה וחישוק.

טיפ טוב! תוודאו עם הפירסר שלכם את גודל ועובי של העגיל הראשוני שלכם. המידע הזה ממש יעזור לכם בעתיד שתרצו להחליף את העגיל לבד!

עגיל הליקס – איך תהפכו את התהליך למוצלח?

עגיל הליקס הוא פופולרי מאד והרבה אנשים מבקשים לעשות אותו, הרבה שוכחים שמדובר בעגיל שדורש טיפול אחרי וזמן החלמה ארוך יחסית.

חשוב להקפיד על הוראות הפירסר, להגיע לביקורות, לדאוג לסטריליות מוקפדת ביותר ולהימנע מזיהומים.

כאשר אתם בוחרים את המקום, או את איש המקצוע דרכו תבצעו את עגיל ההליקס, דאגו לעשות זאת אצל אנשים המבצעים בשיטת הפירסינג, השיטה הכי סטרילית והכי מדויקת ונעשית רק על ידי פירסרים מקצועיים וותיקים, בעלי נסיון.

בחרו עגיל איכותי וסטודיו שמפוקח על ידי משרד הבריאות, עובד ברשיון ועל פי כל ההנחיות, ותוכלו למזער נזקים וליהנות מהמתנה הגדולה שרכשתם למען עצמכם.

והכי חשוב, באנו ליהנות, נכון שיש תהליך, אבל עם טיפול נכונה, אתם תעופו על העגיל!

עגיל הליקס מחיר

מתי אפשר להחליף עגיל?

תהליך ההחלמה של עגיל הליקס הוא שישה חודשים. בתום תקופת ההחלמה תוכלו להחליף ולשנות את העגיל שלכם כמה שתרצו גם לבד בבית.
בין אם אתם אוהבים עגילים צמודים, עגילי חישוק, קליקר או פרסה תוכלו לבחור מה הכי מחמיא לכם להופעה.