מבצע יום העצמאות

מזל טוב ענק לאחת והיחידה שבשבילה אנחנו מוכנים לעשות בערך הכולללל..
כל יומולדת שלה זו השמחה של כולנו. ולכבודה אנחנו מתכננים מסיבות ענק ומבצע יום העצמאות משוגע. כי חגיגות כאלו אנחנו לא מוכנים לפספס!
אז אין כמו המדינה שלנו ואין יום שמח יותר מאשר יום העצמאות!!
וכל שנה אנחנו חוגגים את החופש שלנו ואת הקיימות שלנו!
ובמיוחד בשביל זה בנינו עמוד שלם שהוא כולו כחול ולבן. כך שתוכלו לחגוג את היום הזה כמו שצריך! עם מגוון עגילים חדשים שיהפכו את השנה הקרובה להרבה יותר מהנה.
יום העצמאות הוא יום שכולו כיף. אז הינה כמה פריטים שיהפכו את היום לפארטי של ממש.
שיהיה מלא מזל טוב לכולנו ותחגגו חזק, כי אין פשוט אין על המדינה שלנו.

סייל יום העצמאות מאוד חשוב לנו כאן בפירסינגס. ואנחנו תמיד נערכים אליו מראש ודואגים שיהיה הנחות טובות שמתאימות לכולם! בין אם אתם מחפשים עגילים לבנים או עגילים לנשים. עגילים צמודים או עגילי חישוק. עגילי הליקס, עגילי טראגוס, עגיל ללשון, עגיל לפופיק או עגיל לפטמה. אנחנו תמיד דואגים שיש קצת מהכל. ככה שבאמת תהיה לכם סיבה מעולה לצאת לחגוג ברחובות!

כמובן שמבצעי יום העצמאות שלנו תקפים רק ליום אחד (יום העצמאות). אז תפנקו את עצמכם עכשיו ותמשיכו לחגוג לאורך על השנה אם מבחר העגילים של פירסינגס. אנחנו באתר דואגים לתת לכם מגוון עגילים ותכשיטי גוף ענק. אנחנו דואגים לחדש כל הזמן את הקולקצייה ודואגים שתוכלו להנות מהטרנדים העולמיים הכי חמים. תוך כדי בקרת איכות קפדנית שעוברת דרך מכון בתקנים הישראלי. כך שאם אתם מחפשים עגילי זהב טהור או עגילי כסף טהור. אתם יכולים להיות רגועים שכל העגילים בחנות עשויים מחומרים באיכות מעולה ויחזיקו מעמד לאורך זמן רב. עגילי שמש, עגילי שרשרת, עגילי כוכבים, עגיל לחור שני, עגיל הליקס, עגיל רוק, עגיל דאיית’, עגיל טראגוס הם רק חלק מהקולקצייה שתוכלו למצוא בחנות. כל במוצרים ארוזים הייטב באריזות מתנה וניתן לבקש להוסיף כרטיס ברכה אישי.