עגילי-כלה-עגילים-לחתונה-מתחתנת-עגילים

OMG מי היה מאמין, אבל היום המאושר בחייך סוף סוף הגיע.
אז נכון שהתחלת לתכנן איך הכל יראה כבר בגיל 6, כי היי, עדיף להתחיל מוקדם וטוב לדעת מה את רוצה מראש.
אבל אז את מגלה שיש המון החלטות וארגונים שלא עלו בדעתך!!
אז השאלה הראשונה היא איזה שמלה?? ואחרי שבוע של מדידות אין סופיות, את מגיעה לשמלה המושלמת, ואיתה באה השאלה באיזה צבע לבן או שמנת?? והמוכרת האדיבה מביאה לך שתי דוגמאות בדים שאת בטוחה בתוך תוכך שהן אותו הדבר.. ואת אומרת לבן ומקווה שזאת התשובה הנכונה.
את יוצאת מהחנות מאושרת כי הרי ההחלטה החשובה ביותר מאחורייך! אבל אז את מגלה שזאת רק ההתחלה. נעליים: פתוחות או סגורות? מוזיקה: ג’אז או מזרחית? אוכל, אולם, נרות בכניסה?? וכל ההחלטות שגורמות לך לתהות ולקוות שלפחות את הבעל בחרת נכון.
אז כן, במסע הקסום הזה צריך לקחת החלטות מרובות. מה שרובנו מבינות כבר בגיל 6, זה שלא משנה מה תחליטי לגבי האולם, אוכל, מוזיקה וכו׳.. איך שהכלה נראית זה הכי חשוב!!!
וכן אנשים רבים ידברו לאחר האירוע על מה הכלה לבשה והאם זה היה לטעמם או לא. אז נכון שהשמלה, האיפור והשיער הם מרכיבים חשובים להבטיח את ההופעה המושלמת. אבל אל תשכחי שגם התכשיט המושלם ובפרט עגילים חשובים לא פחות. התכשיט הנכון יכול לשדרג לך את ההופעה באופן משמעותי.
לבחור עגילים לכלה זאת אומנות ובחירה נכונה היא קריטית. עגילי סטייטמנט לכלה נועדו כדי להדגיש ולהאיר את פנייך. ובגלל שלנו אכפת שהערב שלך יהיה מושלם הכנו לך רשימת עגילים שיתאימו לך בטוח ויהפכו את ההופעה שלך לקסומה.
אז הינה מצאת את זוג העגילים המושלם ליום המיוחד בחייך!
שיהיה מלא מזל טוב ואל תשכחי להראות לנו מה בחרת ואיך היה!!

עגיל מטפס קריסטלים

קריסטל

כסף

צמוד

18ga

כסף

קריסטל

כסף

צמוד

20ga

כסף

עגילים צמודים

ללא

זהב

צמוד

20ga

זהב צהוב

עגילי זהב

קריסטל

זהב

צמוד

20ga

זהב צהוב

עגילי ערב צמודים

קריסטל

כסף

צמוד

כסף

עגיל זהב

קריסטל

זהב

צמוד

20ga

זהב צהוב

עגיל מטפס זהב

קריסטל

זהב

צמוד

20ga

זהב לבן

קריסטל

כסף

צמוד

20ga

כסף

עגילי כסף לכלה, עגילים צמודים לכלה, עגילי סברובסקי לכלות, עגילי כלה סברובסקי, עגילים מעוצבים לכלה, עגילי כלה פנינה, עגילים לשמלת כלה, תכשיטים לשמלת כלה, עגילים לכלה בזול.