עגיל באף

עגיל באף זה לא סתם עוד עגיל! וזה לא סתם שהמון אנשים היום מסתובבים עם עגילים באף. כי בטכלס זה עגיל סטייל! זה עגיל שנראה טוב נקודה גם על בנים וגם על בנות. מבחר העגילים לאף של פירסינגס כולל עגילים מעוצבים ומיוחדים עם דגש על איכות ללא פשרות. כי בכל זאת מדובר באף שלכם!

עגיל באף של פירסינגס

מבחר העגילים לאף של פירסינגס כולל קולקציה מתחדשת של עיצובים וסגנונות מחדשיים. באתר תוכלו למצוא טרנדים חמים ולצד עיצובים מיוחדים. כל העגילים לאף נבדקו בקפידה כדי להבטיח איכות מתכות עלפי הסטנדרתים של מכון התקנים. עגיל לאף מזהב 14 קרט או טיטניום. שכוללים עגילים היפואלרגנים שמתאימים לכולם.

עגיל נזם מעוצב

איך לבחור איזה נזם מתאים לי? אז הנה כמה טיפים ליעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה. דבר ראשון מה גוון העור שלך? אם אתם בעלי עור בהיר כנראה שנזם כסף עדיף לכם. בעוד שאם אתם בעלי עור כהה נזם זהב יחמיא לכם מאוד.
צורת האף לא משנה אם אתם הולכים על נזם צמוד שמתאים לכל אף. רק חשוב שתדעו מתי לקחת אבן קטנה או גדולה. אז אם אתם בעלי אף רחב ביחרו קריסטל/כדור גדול יחסית. ואם יש לכם אף צר וקטן יחסית תוכלו לבחור אבן יותר קטנה.
לעומת זאת, נזם חישוק נחשב כמתאים יותר לאף צר וארוך. ניתן למצוא אותם במגוון עיצובים: נזם חישוק זהב, נזם חישוק מכסף, נזם חישוק עם קריסטלים, פנינים, אופלים ועוד. כמובן שטעם וסטייל אישי גם יכולים לשנות את התמונה!
אצלנו בפירסינגס יש מבחר גדול של עגיל נזם באף חישוק, נזם נקודה, עגילי נזם צמודים, נזם שקוף, עגילי נזם מזהב ועגילי נזם רפואיים.

עגילי ספטום מיוחדים

עגיל ספטום הוא עגיל נוכחות ומתאים למי שרוצה לדפוק כניסה. הוא עגיל שמתאים לכל אף וצורת פרצוף אבל צריך בשבילו סטייל אישי ואת המון בטחון עצמי. יש המון סגנונות שונים ומיוחדים של עגילי ספטום. כגון: ספטום חישוק, ספטום פרסה, ספטום טבעות לחץ, ספטום עם קריסטלים, ספטום מעוצב ועוד.

בכל מקרה לא משנה איזה עגיל באף בחרתם נזם קריסטל צמוד הוא נזם שמתאים לכולם והולך טוב עם כל בגד שתבחרו. אבל סטייל אישי לוקח את ההופעה, ככה שאם את בעלת אף קטן עם עגיל חישוק וסטייל מפיל סביר שהנזם יראה טוב בכל מצב!

כל בעגילים באף מגיעים ארוזים הייטב בתוך אריזות מתנה. כמובן, שגם ניתן להוסיף ברכה אישית. ניתן להוסיף את זה בהערות העת ביצוע ההזמנה או ביצירת קשר עם שרות הלקוחות שלנו.