עגיל דיית’: איפה עושים ואיך?

החלטתם לעשות עגיל דיית’ וזו החלטה נפלאה. כל החלטה שבה אתם עושים משהו למענכם היא מתנה אמיתית! אבל כדי שתגיעו לתהליך מוכנים מראש ורגועים, חשוב שתדעו כמה דברים.

פירסינג דיית’ ממוקם בסחוס של האוזן. היות והוא נמצא במקום מאתגר לא קל לראות אותו כשמסתכלים מהחזית, אלא בעיקר כשמסתכלים מהצד. המיקום המעניין שלו מעניק לו נוכחות מרשימה, מה שמאפשרת לכם לגוון בסגנון התכשיט לאחר ביצוע הפירסינג וסיום תהליך ההחלמה. הדאיית הוא עגיל מבוקש ביותר גם על ידי נשים, וגם על ידי גברים.

דיית’ פירסינג – מאיפה מתחילים?

לפני שניגע בנושא הטכני של המיקום, החירור, וההחלמה, חשוב שתדעו שיש לא מעט דעות שחירור דאיית’ יעיל מבחינה רפואית. הרפואה הסינית דוגלת שהמיקום שבו הדיית’ ממוקם מצוין לשיפור כאבי ראש ומיגרנות, היות והוא מפעיל לחץ על נקודה מסוימת ממש שמסייעת בנושא. אנחנו לא יכולים להבטיח שזה נכון אבל זה בהחלט יתרון נוסף פרט ליופי הייחודי והמיקום, אפשר להמשיך.

היתרונות בפירסינג דיית’ הם בעיקר:

  • מיקום מעניין ומרכזי באוזן.
  • החלמה קלה.
  • מגוון רב של תכשיטים בסגנונות ועיצובים העשויים מזהב 14 קראט, טיטניום או פלדה רפואית (סרג’יקל סטייל).

לאחר שביצעתם את הניקוב ובדקתם היטב שהמקום שאליו אתם מגיעים שומר על סטריליות ברמה גבוהה ומקצועיות, חשוב לדעת איך מחלימים, ואיך מסייעים לתהליך ההחלמה לעבור ללא סיבוכים ובעיות.

עגיל דיית’ כואב?

דאיית’ לא נחשב לעגיל כואב למרות ששוב רמת כאב נמוכה היא עניין אינדיווידואלי. אבל הוא כן דורש טיפול

כמה זה עולה?

עגיל עם מחט חלולה סטרילת עולה 180 שקלים לעגיל טיטניום

עגיל דיית’ רפואי – ראשוני

תמיד צריך לודא שהפירסר שלכם בודק את איזור הנקב לפני ורואה איפה עוברים עצבים אצלכם. לכל אחד יש אוזן קצת אחרת ולכן חשוב שהפירסר יבדוק את מיקום העגיל לפני שהוא עושה את החור.

העגיל הראשון הוא בצורת בננה והוא צריך להיות בעובי של 1.2 מ”מ. תמיד העגיל הראשוני קצת ארוך! וזה, על מנת, לאפשר למקום להתנפח ולהחלים בבטחה. אנחנו רוצים לתת לגוף מקום לעשות זאת, בלי למחוץ אותו בתוך עגיל קצר מידי. אחרי תקופת ההחלמה תוכלו להחליף את העגיל לעגיל קצר יותר.

החלמה – קווים לדמותה

  • אין לגעת בפירסינג עם הידיים כלל וכלל על מנת למנוע זיהומים. טפלו בו עם מקלוני אוזניים בלבד.
  • אם אתם אוהבים אזניות, המנעו מאזניות קטנות במקרה הזה, הלחץ יכול ליצור סיבוכים.
  • המנעו מהזזה של הפירסינג, כל הזזה ואילו הקטנה ביותר עלולה להאט את זמן ההחלמה.
  • יש לשמור על נקיון האוזן מחיידקים. נקו את הפירסינג בזהירות שלוש פעמים ביום עם מי מלח וודאו שגם תעלת האוזן מקבלת ניקוי ראוי וזהיר.
עגיל דיית מחיר

מתי אפשר להחליף?

את הדאיית’ תוכלו להחליף לאחר תקופת ההחלמה. לאחר תקופת ההחלמה סביר שתרצו עגיל קצר יותר מהעגיל הראשון שנתנו לכם. עכשיו שהנפיחות באזור ירדה תוכלו להתאים את האורך שמתאים לאוזן שלכם.

תוכלו לבחור ולהתאים לעצמכם את התכשיט חדש בצורת בננה, פרסה או חישוק. עליכם לוודא שאתם קונים עגיל בעובי והקוטר שמתאימים לכם. אם אתם לא בטוחים, תתייעצו עם הפירסר שלכם לגבי התכשיטים שתרצו. הוא ידע להתאים לכם את התכשיט הנכון.

תתחדשו!