אביזרים לתחפושות

תחפושות לפורים

החג הכי שמח בשנה סוף כל סוף הגיע, החגיגות כבר בעיצומן והתחפושת כבר כמעט מוכנה.
אבל אין תחפושת מושלמת לפני שנתתם לה את הטאצ’ האחרון עם האביזרים לתחפושות שלנו.
כי רק בפירסינגס אנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים בכדי שהתחפושת שלכם תהיה מושלמת! מגוון עגילים מזויפים שנראים ממש כמו הדבר האמיתי!
אז עם הלכתם על תחפושת של פנקיסט, תחפושת של אינדיאנית, תחפושת של מכשפה, תחפושת של פיראט וכו. אצלנו תוכלו למצוא מבחר ענק של אביזרים לתחפושות לנשים ולגברים, שיהפכו את התחפושת שלכם ל100ממת 😍. ואלו הם כל העגילים והפירסינגים המזויפים שרק חלמתם עליהם, והם אלו שאחראים להפוך את התחפושת שלכם ללהיט!!

אביזרים לתחפושות – עגילים מזויפים

עגילים מזויפים לאף, עגילים מזויפים לאוזן, עגילים מזויפים לטבור, עגילי הליקס מזויפים, עגילי ספטום מזויפים, עגילים לגבה מזויפים, עגילי טראגוס מזויפים שיו..🥵 ועוד מלא מלא מבחר מטורף שיהפוך את הפורים הזה לקרנבל תחפושות אמיתי.
הזהרה: עגילים מזויפים הם ממכרים ביותר והרבה מתקשים לוותר עליהם גם בסיום החג. מה שטוב זה שאתם לא לבד! ובגלל זה יש לנו מבחר ענק שמתחדש כל הזמן כך שתוכלו להמשיך ולהנות מהעגיל המזויף גם אחר כך 😆

אז תהנו, תחגגו ותתייגו..
פורים שמח!  🤡

אצלנו בפירסינגס תוכלו למצוא מגוון רחב של עגילים מזויפים. אבל הקולקציה של העגילים המזוייפים היא רק חלק קטן ממבחר העגילים הענק שהאתר מציע. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי העגילים שרק חלקמתם עליהם. קולקציות חדשות שמגיעות כל הזמן כדי לבטיח לכם את הטרדים הכי חמים אצלכם בבית. עגילים לגברים ועגילים לנשים מעוצבים. עם דגש אמיתי על איכות העגיל וחומרים ממנו הוא עשוי.
אם אתם מחפשים עגילים אז פירסינגס הוא האתר בשבילך! עגיל הליקס, עגיל טראגוס, עגיל דאיית’, עגיל רוק, עגיל קונץ’, עגיל הליקס קדמי, עגילים צמודים, עגיל לחור שני ועוד מלא עגילים לאוזניים ולגוף. you name it. אצלנו תוכלו למצוא כל סוגי העגילים שרק חלמתם עליהם במחירים מעולים ומבלי להתפשר על האיכות.