אתם חושבים לעשות את הפירסינג הראשון שלכם, אבל לא בטוחים איפה כדאי לעשות. אולי אתם גם לא יודעים אם הפירסינג בכלל יתאים לכם.  בדיוק בשביל זה יש את הפירסינג המזויף. הוא נותן את התחושה של פירסינג אמיתי, ללא צורך לעשות חורים בגוף.

פירסינג מזויף שנקרא גם עגיל מדומה מתאים לסוגי העגילים שעונדים על הפנים כמו עגילים לאף, לגבה, לאוזן או לשפה. אפשר, לדוגמא, לשים דמוי נזם לאף או עגיל ספטום בלי חור (ספטום מזויף) במחיצת האף ולהנות ממנו בטרוף. אפשר גם לענוד עגיל הליקס מזויף על החלק העליון של האוזן, מבלי שיבחינו שהוא בכלל לא אמיתי.

עבור אנשים רבים, בכל הגילאים, הפירסינג המזויף הוא פתרון אידיאלי שלא צריך להתחורר בשבילו.

סיבות למה לענוד עגיל מזוייף?

  • עבור צעירים שהוריהם לא מרשים להם לעשות פירסינג אמיתי, הפירסינג המזוייף הוא פתרון מושלם. הוא נותן תחושה של פירסינג אמיתי ואפשר להשיג אותו בקלות ובזול.
  • סיבה נוספת להשתמש בפירסינג מזוייף / פירסינג מדומה היא סתם לבדוק אם יתאים לכם הפירסינג שאתם כל כך רוצים לעשות. אפשר לרכוש סוגים שונים של עגילים באינטרנט, כמו עגיל שהוא דמוי ספטום, חישוק נזם מזויף, עגיל טראגוס מזוייף או הליקס חיקוי ולנסות כל פעם עיצוב אחר. זוהי גם דרך חכמה ומהירה לבדוק אם אתם באמת רוצים לעשות פירסינג אמיתי.
  • למי שחושש מהכאב של פירסינג אמיתי ועדיין רוצה פירסינג, הפירסינג המזוייף הוא פתרון מיידי ופשוט. הוא גם מתאים למי שחושש מסיבוכים, כמו דלקות ונפיחויות. או פשוט למי שלא רוצה להתעסק עם הטיפול היומיומי הדרוש לפירסינג אמיתי.
  • פירסינג מזויף אינו מותיר צלקת

עוד סיבות למה לענוד פירסינג מזויף

  • יש אנשים שלא יכולים לעשות חלק מהפרסינגס מסיבות פיזיולוגיות. לדוגמא, יש אנשים שאין להם מספיק מקום באף לעגיל ספטום, לאלו עגיל לאף ללא חור או ספטום מזויף הוא פתרון אידיאלי.
  • זה לא מתאים לאורך החיים של כולם. יש מקומות עבודה שלא מאשרים להגיע עם פירסינג, ואף פעם לא היה לך הפסקה מספיק גדולה כדי לאפשר לפירסינג מספיק זמן החלמה. עם פירסינג מזויף אתם יכולים לחלוק את הלוק שתמיד רציתם.
  • אנשים רבים פשוט לא רוצים לחורר את עצמם עם מחט, ואת זה גם אפשר להבין. לענוד פירסינג מזויף יכול לתת לך אינדיקציה טובה לאיך העגיל יראה עלייך.

מה היתרון של עגיל ספטום מזוייף?

חופשיים, מאושרים מבלי להתאמץ

כשאתם בוחרים ללכת עם פירסינג מזויף, אתם מונעים מעצמכם להימצא בסיטואציות לא נוחות וסיכונים אפשריים. אתם יכולים לקנות ולענוד בכל זמן נתון פירסינג מזויף בלי תכנון, בלי קביעת תור ובלי דרמה. פשוט לקנות וליהנות!

דוגמא קלאסית הוא עגיל מזויף לטבור שניתן לשים ולהוריד בקלות. פירסינג בטבור לא אמיתי הוא געוני כך שיגיע הריון לא תצטרכי לפחד מסיבוכים אפשריים באיזור הבטן.

היגיינה

את הפירסינג המזויף שלכם לא צריך לנקות, לא צריך לחטא או לשמור על סטריליות מיוחדת. ניתן לקנות ולענוד מבלי לקחת אחריות נוספת. ושאלרגיה לסוגים מסוימים של מתכות לא תלחיץ. היום ניתן למצוא פירסינג מזויף שעשויי ממגוון מתכות היפו-אלרגניות. כגון: פלדה כירורגית, כסף סטרלינג 925, זהב ועוד

נוחות

לתכשיטי פירסינג מזויפים יש הרבה תכונות חיוביות. ניתן להסירם בקלות בכל עת, ובדומה ניתן גם לענוד אותם מיד בחזרה כשמתחשק. הם לא כואבים ולא צריך להתרגל אליהם. וכשנמאס לכם מהם אפשר פשוט להחליף או להוריד אותם.

פירסינג שונה בכל אירוע

ניתן להתאים את התכשיטים לכל אירוע ובגד. פירסינג מזויף ואופנתי הוא מענה מושלם להשיג את הלוק הנכון במקום הנכון. כשמתחשק לכם לשדרג את ההופעה בדרך שונה, מקורית ומתוחכמת, אתם יכולים לעשות זאת עם מגוון אפשרויות כגון: ספטום מזויף, עגיל לאף ללא חור, הליקס ללא חור ועוד.

בנוסף היתרון הגדול של עגילי פירסינג מזויפים הוא שניתן לענוד אותם בצורות ובגדלים שלא תמיד אפשריים בפירסינג אמיתי ולהרשים את כולם. אפשר, לדוגמא, לענוד עגיל מעוצב שמכסה את כל תנוך האוזן, או עגילי ספטום בשילובים שונים. עגיל כזה מושך תשומת לב, מבלי לגרום כאב.

זמן התלבטות עד לפירסינג האמיתי

לאלו שעדיין מתקשים להחליט אם ואיפה לעשות את הפירסינג האמיתי, הפירסינג המזויף הוא אחלה בחירה זמנית להבין ולנסות איזה עגיל נראה הכי טוב עליכם. עם עגיל מזויף אתם יכולים בקלות לנסות סוגים וסגנונות שונים של תכשיטים, לקבל חוות דעת של חברים ולעשות את ההחלטה הכי נכונה עבורכם.

אין סיכונים וסיבוכים

ספטום מזויף הוא נחשב למאוד נפוץ והרבה בוחרים אותו.

זה עגיל שמאוד קל לשים על האף ובגלל שהוא ממוקם באמצע הפרצוף, לא נוטים לגעת בו הרבה – עם החולצה, עם היד או חברה.. וזה מה שהופך אותו למאוד נוח.

סגנונות של עגילים מזויפים:

קניתם, ענדתם ולא אהבתם? לא נורא, תמיד תוכלו להחליף, לשנות, לזרוק ולנסות משהו אחר ?

עגילי קליפ:

עגיל קליפ עם קריסטלים

עגילי קליפ לאוזן

לקולקציה המלאה של על העגילים המזויפים שלנו

אהבתם את הכתבה? יש נושא שמעניין אתכם והייתם רוצים הרחבה נוספת או אם יש לכם שאלה בכל נושא ועניין. אתם מוזמנים להגיב פה או בפורום שלנו ואנחנו נשמח לענות.