עגילי הליקס זה עולם במלואו. היום עגיל הליקס הוא עגיל שכיח שיש להמון אנשים. ולכן, היום יוצאים יותר ויותר עיצובים וסגנונות לעגיל. הינה כמה סגנונות חדשים ומודרנים שכדי לכם להכיר:

עגיל הליקס קריסטלים

סט של קריסטלים מחוברים לעגיל הליקס אחד מושלם, נותן תחושה שיש לך יותר מחור אחד. העגיל מעניק מראה מנצנץ ומתאים כמעט לכל הופעה שתבחרי ללבוש. הם עגילים אלגנטיים ומנצנצים והם מושכים אליהם הרבה צומת לב. אז כדי שתתכוננו לגרוף איתם מחמאות רבות.

נותן מראה של עגיל הליקס יהלומים אבל הרבה פחות יקר! ולכן, ניתן להחליף עיצובים בתדירות גבוהה יותר ולהנות ממראה חדש בכל פעם.

עגיל הליקס נוצה כסף

הליקס נוצה הוא אחד מהפירסינגס הכי חמים אצלנו באתר! עגיל הליקס חישוק עם נוצה ועגיל ישר (פין) עם נוצה, שניהם עגילים מיוחדים ויפים שפשוט לא תרצו להוריד. 

עגיל הליקס קליקר

עגילי קליקר שנקראים גם עגיל הליקס קליפס. היתרון בעגיל הליקס קליקר הוא שקל להכניס ולהוציא אותו ללא פלייר או הפעלת כוח. אין צורך ללכת לפירסר שיעזור לכם לשים אותו, מה שגורם לכם לרצות להחליף ולהתחדש בפירסינגים חדשים כל הזמן! אתם גם יכולים להוסיף צ׳רמס לעגיל זה וליצור מראה חדש.

עגיל הליקס ללא חור

אין כמו עגיל הליקס מזויף! מעין עגיל הליקס קליפס שנתפס על האוזן כך שאתם יכולים לשים ולהוריד כל הזמן.. באותה הנשימה אתם גם מדלגים על הכאב ויכולים מיידית להנות ממגוון עגילים ללא חור שנראים ממש כמו פירסינג אמיתי. יתרון נוסף הוא שאתם יכולים להתחיל עם עגיל מזויף וכך לראות אם באמת אתם רוצים להתחייב לעגיל אמיתי בהמשך.

עגיל טיטניום הליקס

עגילי טיטניום הם מהמומלצים ביותר בגלל המתכת המיוחדת שממנה הם עשויים שהיא היפו-אלרגנית. הליקס עגיל רפואי – בפעמים רבות הכוונה לעגיל הליקס מטיטניום. מתכת שמונעת סיבוכים מיותרים, ולכן אם מצאתם עגיל מעוצב מטיטניום שאתם אוהבים, אל תחשבו פעמיים ותקנו.

עגיל הליקס פשוט

עגיל פרסה להליקס, עגיל לחץ להליקס והליקס חישוק הם דוגמאות לעגילים פשוטים וקלאסיים שרבים עונדים. היתרונות הגדולים של עגילים אלו שהם:
א. מגיעים במגוון רחב של עוביים
ב. מגיעים בהמון גדלים מהקטנים ביותר, 6 מ”מ ועד הגדולים ביותר 12 מ”מ
ג. ניתן למצוא מבחר רחב של חומרים: כסף, זהב, טיטניום, פלדת אל-חלד ועוד
ד. למי שרגיש למתכות ובעל נטייה לזיהומים ולא רוצה להתעסק עם העגיל יותר מידי, וכך למנוע זיהומים מיותרים, יכול למצוא את העגיל שמתאים לו ולהישאר איתו.
ד. המראה הקלאסי מתאים להכול כך שלעצלנים שביננו זה מעולה כי הם לא צריכים להחליף אותו לעיתים תכופות.

הליקס שילד

פירסינג הליקס שילד נראה מיוחד ואלגנטי. דרך נהדרת להשוויץ בפירסינג שלך. הם מגיעים בעיצובים שונים ומגוונים ומשום מה, אנשים פחות מכירים אותם. אין ספק שהוא מסוג העגילים שגונבים את ההופעה ולכן נורא כיף לענוד אותם.

לקולקציה המלאה של עגילי הליקס