מה זה עגיל רוק?

עגיל רוק הוא עגיל שממוקם בקיפול שנמצע בחלק העליון הפנימי של האוזן. בדיוק מתחת לחלקה העליון של האפרכסת האוזן.
אולי השם “רוק” לא ממש מצלצל לכם כמשהו מוכר. אבל עם תחפשו בגוגל את העגיל ותראו את מיקומו על האוזן אתם בוודאי תוכלו להזכר בכמה אנשים שיש להם את העגיל.

פירסינג רוק נעים להכיר

כמו כל עגיל מיוחד כמו הפירסינג הזה. יש כמה דברים שכדאי שתדעו שנייה לפני שאתם נגשים אל המחט.
איזור הרוק הוא מאוד ספציפי, מה שעלול להפוך את חלום העגיל לקצת בעייתי. המיקום של העגיל הוא מאוד קטן, זו חתיכת סחוס קטנטונת ודקה. אצל חלק מהאנשים היא כל כך קטנה וצרה שכמעט אין מקום לעגיל. במקרים כאלו זה עלול לסכן את התהליך התקין של ההחלמה.
לכן, זה מאוד חשוב לדעת לבחור פירסר מקצועי. קחו בחשבון שפירסר מקצועי יערוך בדיקה מקיפה לפני החירור ולא ייתחיב לעגיל מבלי לראות את האוזן שלכם. במידה והוא רואה בעייתיות במבנה האוזן שלכם, הוא ימליץ לעשות עגיל אחר במקום.

בהתחלה עדיף לשים עגיל קצת יותר ארוך על מנת לתת לאיזור מספיק מקום להתנפח ולהחלים בצורה תקינה. לאחר שההחלמה הושלמה אתם תוכלו להחליף את העגיל ליותר קטן שיתאים ללוק שלכם.

עגיל רוק חישוק
עגיל רוק

עגיל רוק כואב?

כן.
יחסית לעגילי סחוס אחרים באוזן זה עגיל שנחשב לכואב. רמת הכאב היא 6/10.

מפרט טכני

עובי: 1.2 מ”מ
אורך בננה: 6 מ”מ או 8 מ”מ
קוטר טבעת: 6 מ”מ או 8 מ”מ
חומרים מומלצים: זהב או טיטניום
זמן החלמה: 6 -12 חודשים

עגיל רוק טיפול והחלמה

קודם כל חשוב להבין שעגיל רוק הוא רגיש במיוחד לזיהומים. לכן, הוא דורש טיפול קפדני ותשומת לב רבה. למרות שזמן ההחלמה שלו יחסית ארוך. איך בכל זאת לעשות זאת נכון?

  • לבחור ממה עשוי העגיל. בגלל שזה עגיל שמזדהם בקלות יחסית אתם תרצו לוודא להעגיל שלכם עשוי מחומרים שלא יעוררו בעיה. תצמדו לעגילי טיטניום או זהב 14 קרט ומעלה.
  • להזהר על העגיל. תקופת ההחלמה היא קריטית ואתם צריכים להיזהר על האוזן. שלא תחטוף מכה, תאספו את השער כדי שיהיה כמה שפחות חיכוך, לא לישון על האוזן, להמנע ממגע של מוצרי קוסמטיקה לכל מיניהם, להימנע מאוזניות קטנות ככול שהיו, וכמובן, ל-א ל-ג-ע-ת בעגיל עם הידיים שלכם!
    תעזבו את העגיל, ככול שתגעו בו פחות יותר טוב. לא להזיז או לסובב כי זה רק יפריע לו בתהליך ההחלמה.
  • יש לחטא את העגיל עם מי מלח ולמרוח בפנטן פלוס 3 פעמים ביום למשך 6 חודשים. שימו לב שגם אם אתם מרגישים שהעגיל מחלים טוב אל תפסיקו לחטא. זה מסוג העגילים שלא מפספסים כל הזדמנות לאינפקציה. מתכון למי מלח להכנה בבית.
  • גם כלודין הוא חמור מעולה לחיטוי וניתן להשתמש בו במקום מי מלח! בשני המקרים מומלץ למרוח ביפנטן פלוס לאחר השימוש בספריי.

לעוד מידע מפורט על טיפול בעגילים חיצוניים

חיטוי עגיל רוק

הדרך הטובה ביותר לחטא עגיל רוק היא בעזרת מי מלח. זה היטוי הטבעי ביותר לפצעים בניהם גם פירסינגים חדשים. גם כלודין הוא ספריי ממש טוב לחיטוי עגיל חדש וניתן להשתמש בו הרבה ממש כמו מי מלח. וכמובן ספריי אלכוהול 70% ניתן לרכוש אותו בסופר פארם. אם אתם בוחרים להשתמש בו השתדלו לא להתמש בו יותר מידי – עד פעם ביום. וזאת על מנת שהוא לא ייבש לכם את האיזור יותר מידי ויפריע לתהליך ההחלמה.

סוגי עגילים

עגיל רוק בננה

עגיל בננה היא הצורה המומלצת ביותר לעגיל הזה. חשוב שתשימו לב שהעגיל הרפואי תמיד יהיה קצת יותר ארוך מה שיפשר למקום להתנפח ולהחלים בצורה תקינה. בתום תקופת ההחלמה תוכלו להחליף לעגיל קצר יותר ופחות בולט.

עגיל רוק חישוק

גם חישוק הוא עגיל מאוד נפוץ. בדרך כלל מחליפים אליו בתום תקופת ההחלמה. עגיל חישוק ניתן למצוא עם פתיחות וסגירות שונות. לרבות טבעות לחץ, טבעות טוויסט או האהובות עלינו ביותר טבעות קליקר. מה שכל כך כיף בטבעות קליקר שפשוט קל להחליף אותם לבד. הם מצד אחד נפתחות ונסגרות בקלות ומצד שני מאובטחות ואיכותיות. השילוב המושלם!

עגילי רוק מחיר

בדרך כלל עגיל כזה אצל פירסר מקצועי עולה בסביבות 200-250 שקלים. כמובן שהמחיר משתנה גם בהתאם העגיל שאתם בוחרים לכם. פירסינג רוק מזהב יעלה יותר מאשר פירסינג מטיטניום או מסרג’יקל סטייל.

איזה חומר מומלץ לעגיל?

בגלל המיקום המיוחד של העגיל רוק אנחנו ממליצים ללכת על מתכות היפו-אלגניות. זהב וטיטניום אלו שתי מתכות מעולות שישמרו על החור וימזערו סיכויים לזיהום ואינפקציה בעגיל. בייחוד בתקופת ההחלמה שלו.

שילוב של עגיל רוק בננה עם הליקס חישור ושלושה עגילי תנוך. עיצוב אוזן עם פרחים ורקיסטלים.
עגיל רוק בננה
עיצוב אוזן של עגיל רוק חישוק לב עם עגיל הליקס צמוד, עגיל טראגוס צמוד ועגיל חישוק רגיל באוזן.
עגיל רוק חישוק